Ostutingimused

  • LAOS ALATI 7000+ TOODET

Kauba tagastamisvõimalus:

Kliendil on õigus reifen.ee.ee e-poest ostetud kaup tagastada ehk veebikeskkonna vahendusel sõlmitud lepingust
taganeda 14 päeva jooksul hetkest, mil kaup on kliendile tarnitud või üle antud. Kauba tagastamisel kannab klient kauba tagastamisega seotud postikulud. NB! Kliendi poolt tagastatud kaup peab olema
kasutamata (rehvidega ei tohi olla sõidetud, samuti ei tohi rehvid olla velgedele paigaldatud ja demonteeritud ning ei tohi olla monteeritud velgedele). Kauba tagastamiseks kirjutada info@reifen.ee ning seejärel saadame Teile taganemisavalduse vormi. Taganemisavalduse kätte saamisel tagastatakse tarbijale 14 päeva jooksul lepingu alusel saadud tasud miinus tagastamisega seotud kulud. Kui tellitud toode ei vastanud tellitule tagastatakse 14 päeva jooksul kogu lepingu alusel saadud tasud.

Pretensiooni esitamine:

 

Tarbija võib puuduse ilmnemisel pöörduda kaupleja poole pretensiooniga ostetud kauba osas kahe aasta jooksul kirjutades info@reifen.ee

Tarbijal on võimalus pöörduda kohtuvälise kaebusi ja vaidlusi lahendava tarbijavaidluste komisjoni poole:

Tarbijavaidluste komisjoni kontaktandmed on järgmised: Endla 10a Tallinn 10122, telefon 6201 707, e-post avaldus@komisjon.ee, veebileht https://komisjon.ee.

Euroopa Liidu tarbijate nõustamiskeskuses Eestis kontaktandmed on järgmised: Endla 10a Tallinn 10122, consumer@consumer.ee, https://consumer.ee.

 

 

Reifen veebilehel toodud kaupade hinnad

Kõik Reifen.ee veebilehel avaldatud toodete müügihinnad on toodud koos käibemaksuga.

Utiliseerimistasu sisaldub Reifen.ee veebilehel müüdavate rehvide väljamüügihinnas. Alates 01. jaanuarist 2006 kehtib kõikidele Eesti Vabariigis müüdavatele rehvidele tootjavastutuse kohustus, mis tähendab, et tootja/maaletooja/hulgi- või jaemüüja on kohustatud tagama rehvide kasutamisest tekkivate jäätmete (vanade rehvide) kokku kogumise.

Ostu vormistamine ja kauba eest tasumine

Kliendil on võimalus Reifen / Reifen Estonia OÜ veebilehel valida endale sobilik kaup ja lisada see ostukorvi. Reifen veebilehel pakutavate rehvide ostmiseks on kaks võimalust:

1. Kliendil on võimalus osta endale sobilikud rehvid Reifen veebilehel, sooritades ostetavate rehvide eest ettemaksu, et Reifen saaks toimetada rehvid kliendile soovitud aadressile.

2. Klient võib valida endale sobilikud rehvid ja sooritada ost Reifen kaupluses Mustamäe tee 44a, Tallinn.

Kauba eest saab tasuda kohapeal sularahas või maksekaardiga. Raha laekumisel meie kontole alustame viivitamatult kauba tarnimist klientidele. Kui arve tasumine või laekumine toimub puhkepäeval, siis tarneprotsess käivitub järgneval tööpäeval.

Kuidas tellida ja osta läbi Reifen.ee veebilehe?

Rehvide ostu sooritamine läbi Reifen.ee / Reifen Estonia OÜ veebilehe on väga lihtne. Teil on võimalus lisaks sooduspakkumistele ja nädala top pakkumistele valida endale sobilik rehv otsingumootorisse rehvi mõõtusid (laius, kõrgus, diameeter) sisestades. Valikut saate laiendada ka sõiduki tüübi, aastaaja ja tootja järgi.

Head lisaabimehed on kindlasti „kiirotsing", juhuks kui teate täpselt, mida vajate, „otsi rehvi auto järgi", kui tahate veenduda, milliste mõõtudega rehvid Teie autole peaks tehase andmete järgi paremini sobituma ja „kontrolli asendusrehvi sobivust", kui soovite valida oma autole mõne teise mõõduga rehve, kui on täna kasutuses. Valides rehvimõõdu ja vajutades „OTSI" nupule, siirdute edasi nimekirja, kus on ära toodud võimalikud valikud antud rehvimõõdu juures. Vajutades nimekirja reas „mudel" väljavalitud mudelile, saate lugeda lisainformatsiooni antud mudeli kohta. Kui olete valitud rehvimõõdu juures leidnud enda autole hinnaklassilt ja kvaliteedilt sobilikud rehvid, siis saate selle lisada ostukorvi - „LISA OSTUKORVI". Seejärel võite otsida ka teisi rehvimõõte, mis huvi pakuvad, teha valikuid ja lisada vajadusel ostukorvi. Kui rohkem valikuid pole, siis liikuge edasi vajutades „JÄTKA TELLIMIST" nuppu. Kinnituseks, et valitud said õiged rehvid õiges koguses kuvatakse Teie valik veelkord uuesti, jättes võimaluse kogust (koguseid) muuta kasutades nuppu „SOOVIN MUUTA OSTUKORVI SISU" ja kui olete veendunud tellimuse sisu õigsuses, siis liikuge edasi „JÄTKA TELLIMIST" nuppu vajutades. Järgmisel lehel palume täita tellija andmed, et teaksime kuhu kaup lähetada ja vajadusel Teiega ühendust võtta ning ühtlasi kinnitada, et olete tutvunud ostutingimustega. Kui kohustuslikud väljad on täidetud, siis vajutage nuppu „KINNITA TELLIJA ANDMED". Veelkord kuvatakse Teie valikud ja andmed ning nüüd saate tellimuse lõplikult kinnitada, vajutades nupul „KINNITA TELLIMUS".

Nüüd olete jõudnud makse sooritamise juurde, mis annab Teile järgmised valikud:

1. Teil on võimalus valida Teile sobilik internetipank (Swedbank, SEB, Luminor, LHV) tellimuse eest tasumiseks.

2. Teil on võimalus tasuda oma tellimuse eest krediitkaardiga (Visa, MasterCard)

Valides krediitkaardiga tasumise võimaluse, jõuate Reifen Estonia OÜ turvalisse maksekeskkonda, kust leiate eest eeltäidetud maksekorralduse tasumisele kuuluv summaga. Pärast krediitkaardi numbri, kehtivusaja lõpu, turvakoodi (3 numbriline kood krediitkaardi tagaküljel) ja krediitkaardi omaniku ees- ja perekonnanime sisestamist, autoriseerib Reifen Estonia OÜ tehingu kliendi pangas. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud näha ega muuta.

Kui olete makse sooritanud, siis on väga oluline meeles pidada, et pöörduksite tagasi Reifen Estonia veebilehele, kust ostu sooritasite (internetipangas nupud: „tagasi kaupluse teenustele", „tagasi kaupmehe juurde" vms.).

Tellimuse kinnituse kohta saate kohe ka automaatse kinnitusteatise varem kontaktandmetesse sisestatud meiliaadressile. Pärast makse sooritamist (raha laekumist Reifen Estonia OÜ pangakontole) toimetame rehvid Teie määratud aadressile volitatud kullerteenusega 1-3 tööpäeva jooksul. Kui siiski tekib ostu sooritamisel küsimusi, siis palun pöörduge julgesti  klienditoe poole helistades numbril +372 5522113.